Kúpila na internete pásomnicu a zjedli jej. Aby schudla

Americkí zdravotníci varujú pred novou metódou chudnutie. Ktorá sa začína rozmáhať medzi morbídne obéznymi ľuďmi. Tí sa chcú stále pchať hamburgery, hranolky a zalievať to litre presladené kolesami a byť štíhli.


Hoci sa to zdá ako nezlučiteľné

Pomôcť im môžu črevnej cudzopasníci. Konkrétne pásomnice z kmeňa ploštěnců. Jedným z prípadov sa teraz zaoberali v Iowe, obézna žena tam zjedli parazita, ktorého kúpila na internete. Lenže pásomnice sídli v tenkom čreve, kde do svojho tela absorbuje živiny. Okrem základných hlavných tiež vitamíny a ďalšie pre telo nevyhnutné látky, takže hostiteľa ochudobňuje o veľmi cenné nutrienty. Pásomnica však škodí aj inak, produkuje toxíny, ktoré spôsobujú vážne zdravotné komplikácie. Chudnutie pásomnicou je nezdravé au niektorých osôb môže byť aj životu nebezpečné.

Zožratie pásomníc je extrémne nebezpečné

A môže spôsobiť celé spektrum nežiaducich vedľajších účinkov, vo výnimočnom prípade aj smrť. Tí, kto túži schudnúť, by sa mali držať overených metód - menej jesť a viac sa pohybovať, "zverila doktorka Patricia Quinlisková, ministerka zdravotníctva z Iowy, v rozhovore pre denník Des Moines Register. Ten informoval o prípade ženy, ktorá kúpila pásomnice na internete a spôsobila si vážne zdravotné komplikácie, keď sa parazity v jej črevách usadili a začali prosperovať.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: